3.obtížnost tryků

10. července 2008 v 11:29 |  diabolo
1.Dej ruce do polohy jako když si chceš diabolo házet přes ruku a pravou rukou podvlíkni hůlku mezi tělem a provázkem napnutým mezi levou hůlkou a loktem.Tím se utvoří smyčka na ruce. Mírně vyhoď diabolo na pravou část provázku a nech ho projet okolo ruky smyčkou. Nakonec diabolo vyhoď a smyčku rozmotej.
2.Házej si diabolo přes ruku a trochu si ho vyhoď nad levou ruku tak, aby ti spadlo na provázek napnutý mezi paží a hůlkou (hůlka musí směřovat dozadu). Potom si diabolo levou rukou přehoď i s provázkem přes pravou paži a vytvoří se ti na ní smyčka. Dále postupuj jako u loopingu přes ruku .
3.Trik je velmi podobný jako back knot orbit . Házej si diabolo přes ruku a mírně ho vyhoď nahoru. Dej pravou ruku k levé a nech ho na ni dopadnout. Potom pravou hůlkou podeber provázek a přesuň diabolo nad rukou směrem doprava. Nakonec diabolo levou stranou vyhoď.
4.Diabolo si házej přes nohu ( over the leg ) a poté změň směr otáčení okolo nohy ( under the leg ). Ve chvíli kdy je diabolo u pravé ruky, obtoč ho provázkem - utvoří se smyčka ( climb the string ) a diabolo ti vyjede nahoru k levé ruce. Nakonec diabolo levou rukou obtoč nazpátek, aby se smyčka vyrušila a udělej hodiny napravo.
5.Tento trik pracuje na stejném principu jako climb the string . Při hodně roztočeném diabolu přehoď pravou hůlku provázkem přes střed diabola tak, aby se na něm udělala smyčka. Aź bude hůlka dole, musíš na ni šlápnout a zaškrtit tak smyčku natažením provázku. Vyjeď s diabolem nahoru a odšlápni hůlku. Nech ji udělat kolečko a chyť. Přetočení provázku vyrušíš hodinama .
6.Haž si diabolo přes nohu a udělej leg hop . Mírně diabolo vyhoď nahoru a levou rukou ho chyť do backside . Nech diabolo prolítnout pod nohou a pod rukou a vrátíš se zpět na leg hop. Vyhoď diabolo mírně nahoru, otoč se a haž si dál přes nohu.
7.Udělej pravou vnější hrazdu a zvedni pravou nohu. Potom pusť levou hůlku jako u trapeze suicide a hůlku chyť za nohou. Pravou hůlkou diabolo přehoď přes nohu, mírně vyhoď a chyť do backside . Pak diabolo přehoď zase nazpátek a házej si ho přes nohu se zkříženýma rukama. Potom stačí v jedné fázi pustit levou rukou hůlku a udělat něco jako sebevraždu .
8.Udělej normální bič s horním zachycením, ale nech diabolo letět dál a pusť při tom obě hůlky. Hůlky musí udělat kolo a pak je obě naráz chytíš. Jestli nakonec budeš muset dělat hodiny záleží na tom, jakou stranou provázku diabolo zachytíš.
9.S roztočeným diabolem udělej pravej backside a zhoupni diabolo trochu doleva. Potom ho hodně zhoupni doprava a při tom pusť pravou hůlku. Tu nech udělat kolo a nech ji zaháknout provázkem za diabolo. Hůlka se ještě jednou obtočí okolo diabola a pak ji musíš chytit. Smyčku na diabolu už si můžeš rozmotat jak chceš..
10.Hoď si diabolo za záda ( back orbit ) a na levé straně ho trochu vyhoď. Provázek u pravé hůlky si přetáhni přes ruku, otoč se doleva a chyť na něj diabolo jako u head hopa . Potom pravou hůlkou podeber provázek a přesuň ho nad rukou až za záda. Nakonec diabolo vyhoď vlevo za zádama (musíš naklopit hůlku navázáním nahoru, aby diabolo "při cestě" nevypadlo z knotu).
11.Hoď si diabolo za záda ( back orbit ) a hned jak dopadne na provázek udělej hodiny za zády. Potom hned nadzvedni pravou nohu a udělej hodiny vepředu mezi nohama. Při dodělávání hodin nadzvedni levou nohu a vrať se s diabolem za záda.
12.S hodně roztočeným diabolem udělej pravej backside a z toho jdi hned na grind . Potom zvedej hůlku nahoru a pomalu se přetáčej na druhou stranu. Smyčka na diabole ti ho pomůže udržet na hůlce aby nespadlo. Po přetočení vyhoď diabolo dopředu. Můžeš udělat ještě zadní hodiny a nakonec zkřiž ruce a vyhoď diabolo.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama