Březen 2008

k.a.b.á.t.

20. března 2008 v 7:20 | Mojmír |  kabát
ještě to neni hotovi

kabáti

20. března 2008 v 7:11 | Mojmír |  kabát

kabát

20. března 2008 v 7:04 | Mojmír |  kabát

hokejky

18. března 2008 v 18:02 | Mojmír |  flórbal


skate boty

18. března 2008 v 17:52 | Mojmír |  skate boty

skate boty


heelys

18. března 2008 v 17:48 | Mojmír |  skate boty


SK8 Skate boty obuv s kolečkem na patě koloboty HEELYS

SK8 Skate boty obuv s kolečkem na patě koloboty

heelys range přehled

corbon

10. března 2008 v 14:34 | Mojmír |  nfs corbon

První informace o této hře pronikly na svět již minulý rok na E3. Hodně se mluvilo o online možnosti hraní a také o velikosti mapy, po které se smíte prohánět. Od té doby uplynulo již drahně času a oproti předchozím slibům, kdy byla hra zatím v konceptové části, jsou již nyní k dispozici informace, které popisují hru takovou, jaká opravdu bude. Pokud tedy autoři mluvili o rozlehlých končinách, po kterých se budete moci prohánět, tak rozhodně nepřeháněli. Pod vašimi koly bude postupně mizet celičký ostrov Oahu z havajského souostroví. Ten je samozřejmě zpracován do posledních detailů a všechny kopce, údolí, vegetace, důležité historické a topografické známosti zde najdete tak, jak doopravdy existují. Celkem je zde tisíc mil kvalitních silnic, po kterých je možno ostrov sjezdit. Abychom byli úplně přesní, tak je třeba upozornit, že zde nebude opravdu každá ulička, kterou můžete na ostrově potkat, ale to je hlavně v zájmu hratelnosti - ve slepých uličkách byste si asi moc nezajezdili.

Tato hra vám díky své přesnosti může posloužit jako prostředek, díky němuž se na chvíli vrátíte tam, kde jste byli na prázdninách. Jednoduše si vyberte místo, které dobře znáte, a pomaličku si jím projeďte. Pak už jen můžete sledovat, jak byli autoři přesní a užívat si ten pocit, že jste tam alespoň na chviličku zpátky. Až dosníte, můžete se konečně vrhnout na tu správnou rychlou jízdu. Možná vás trošku překvapí, že tato hra byla již od počátku vyvíjena hlavně pro více hráčů najednou, což by logicky mělo zvýšit její zábavnost. Samozřejmě je zde i část offline, ale pokud budete chtít opravdovou výzvu v podobě živých hráčů, není nic jednoduššího, nežli přejít do online modu. Tyto přechody by měly být bezbolestné a kromě toho, že jste připojení na internet, je ani moc nepostřehnete. Je tomu tak hlavně díky tomu, že offline a online mod bude používat stejný profil hráče, který si na začátku hry vytvoříte.

Ve hře si můžete přizpůsobit postavu vašim požadavkům, k čemuž vám poslouží klasické nastavení jako jsou výběr pohlaví, volba barvy vlasů, postavy (myslíte, že půjde třebas žena s knírem?), velikosti nosu a podobné možnosti. Pokud vás tato varianta vždycky unavuje a chcete hlavně jezdit, není nic jednoduššího, nežli sáhnout po jedné z předem připravených postav. Pak už stačí jen zvolit slušivý kabátek a hurá na ulici. Další z vašich kroků ve hře povede k překupníkovi, od kterého si půjčíte auto a posléze si musíte najít dům, kde budete bydlet. Ono to totiž není tak, že byste skrze ostrov jen projížděli, ale spíše to berte tak, že se zde chcete usadit. Dům ve hře samozřejmě nebudete opečovávat ala Sims, nýbrž ho máte hlavně kvůli garáži. Z počátku vaší chudoby bude dům malý a do garáže se vám vejdou tak čtyři auta. Postupně ale budete bohatnout ze závodů, což bude mít za následek vaši nespokojenost s maličkým domkem a půjdete do většího. No a tam logicky bude více míst na váš vozový park.

Základem pro úspěšné projetí hry bude mapa a její navigace. Tím nemyslím jenom navigaci po silnicích, ale hlavně pak po nabídkách, jenž budete přijímat. Pokud se podíváte na mapu z většího odstupu, tak zjistíte, kde je možné potkat dealera a koupit si od něj nové auto. Druhou nabídkou je pak klasická mapa, abyste věděli, kde jste. Třetí a zároveň nejzajímavější a nejvíce důležitou je nabídka právě probíhajících závodů, do kterých se můžete přidat. Trochu legrační věcí jsou zde bary, ve kterých se můžete se jít na večeři. Zní to úchylně, ale je to celkem dobrý nápad jak poskytnou stylové místo, kde se všichni hráči ze hry mohou sejít na kus řeči. Hlavní věcí pak pro vás budou samozřejmě závody, ze kterých budete mít prachy. V žádném případě to nebude tak, že kolem vás projedete auto dvoustovkou a vy si řeknete:" Jo, tak tomu to nandám." Kdepak, závody sice objevíte na mapě, ale musíte si vždycky pokorně dojet až na jejich startovní místo. Je tomu tak hlavně z toho důvodu, abyste si užili celý ostrov a ne jen nějaké jeho části. Pak už se samozřejmě můžete vracet na jednotlivé trasy, tedy pokud vás to bude bavit po několikáté. Hlavím typem závodu je klasická předháněná, kdo přijede dřív do cíle. Druhou nabídkou je pak možnost časových limitů v jednotlivých částech stanovené trasy.

Tyto možnosti jsou samozřejmě k dispozici jak v online modu tak v offline verzi hry. Hra poběží na několika serverech. Systém bude takový, že pokud vstoupíte do nějakého závodu, tak se jeho kopie spustí dalším X hráčům a můžete si to rozdat. Oněch X je převedeno do řeči čísel 8 a to včetně vaší maličkosti. Není to moc, ale autoři takto malý počet zavedli hlavně kvůli tomu, aby hra zůstávala hratelnou a nevznikla z toho nějaká oťukávaná. Ostatně realističnost hry je také kapitolou sama pro sebe. Nesetkáte se zde ani s obtížností simulátoru, ale naopak ani s infantilností arkádovky. Prostě autoři se snažili vyladit hru k vaší maximální spokojenosti a požitku ze hry. Jak jsem již zmiňoval, tak hra poběží na oddělených serverech, tudíž nebude možnost utkat se s hráči, kteří budou hrát hru na Xbox 360. V nastavení online verze hry bude také možnost vyfiltrovat si, co budete přesně chtít. Bojíte se, že byste se utkali s mnohem zkušenějšími lidmi, kteří mají silnější auta a pro vás tak tento závod ztrácí smysl? Není nic jednoduššího, nežli si nastavit filtr tak, aby k vám tyto lidi nepustil.

Jak jsem mluvil o té možnosti, že byste si někoho vyhlédli a pak se s ním chtěli utkat, tak ono to není zase až tak nemožné. Bude to ale fungovat na trošičku jiném principu. Předjedete auto a zmáčknete A. pokud on vaši výzvu přijme, pak si společně vyberete trať a můžete se do toho směle pustit. Můžete si také vymyslet vlastní závod, ve kterém budete udávat podmínky vy. Myslíte si, že jste nejlepší na dlouhé trati? Zkuste se porovnat s ostatními a uvidíte. Krom této možnost jsou zde další nastavení, například dovednosti v řízení, medaile, otloukání a mnoho dalších. Aby se k vám mohl někdo přidat, musí zaplatit vstupní poplatek. Pokud tedy budete dost vyčůraní, zjistíte v čem jste nejlepší a pak v tom samém vyhlásíte vlastní závod. Ten pak bude viset sedm dní na serveru, než dojde k jeho zrušení. Máte tedy sedm dní na to, vydělat si peníze. Modely aut automobilek jako jsou Saleen, Aston Martin, Shelby nebo Jaguar jsou naprosto úchvatné, nebojím se říct, že jedny z těch nejlepších, které se pro nás chystají v novodobých závodních hrách. Jsou přeplněna detaily a společně s geniálním zeleným prostředím by vás hra měla opravdu pohltit.

Díky rozlehlosti a rozmanitosti prostředí na vás pak čeká atmosféra, ve které se sami budete těšit, co asi tak nejdete za dalším rohem. Pokud byste měli k dispozici stejné modely aut ve skutečnosti, tak byste se asi sakra báli, aby vám je někdo neškrábnul. Budete se divit, ale i to je ve hře možné. Nebude to sice zlý soused se svazkem klíčů, ale neherní automobily, které vás budou míjet, vám mohou plechy trošku pocuchat. Ostatně vy ty jejich můžete také :). Jako jsou v lepších hrách namlouvané jednotlivé hlasy a nahrané zvuky zbraní, tak i zde jsou nahrávky opravdových motorů. Je to možná maličkost a pro někoho by mohla být i samozřejmost, ale rozhodně to potěší. Další možností této hry je výběr nějakého bodu na mapě a následného užívání si navigace GPS, která vás tam dovede. My si na tuto hru počkáme až do září tohoto roku a jedno překvapení jsem si nechal až na konec článku - ve hře budou i nějaké motorky.

simpsnovi

10. března 2008 v 14:28 | Mojmír |  simpsnovi


Apu Nahasapeemapetilon
indický prodavač v obchůdku zvaném Kwik-E-Mart

Barney Gumble
Největší alkoholik ve Springfieldu, pravidelně popíjí v Baru U VočkaLevák Bob
Původně pomocník Šáši Krustyho, poté zabiják, jehož vysvěnou obětí se stal Bart Simpson.

Montgomery Burns
Vlastník atomové elektrárny, ve které pracuje Homer. Ve Springfieldu nepříliš oblíben.

Kapitán
Celým jménem Horatio McCallister, muž, pro kterého je moře jediným možným domovem.

Carl Carlson
Homerův spolupracovník z elektrárny a pravidelný návštěvník v hospodě u Vočka

Komixák Jeff Albertson
Majitel obchůdku s komixy a největšího těla ve Springfieldu

Doktor Julius Dlaha
Rodinný doktor Simpsonovic rodinky. Známý svým smíchem v nejméně čekaných chvílích.

Edna Krabappel
Bartova třídní učitelka, která to v soukromém životě nemá příliš snadné.

Děda Abreham Simpson
Simpsonovic děda, který žije v domově důchodců a užívá si stáří.

Hans Moleman
Springfieldský nešika, který se vždy připlete tam, kam nemá.

Chalmers
školní inspektor. Na Springfieldské základce se objeví vždy v nejneočkávanější okamžik.

Šerif Clancy Wiggum
Springfieldský šerif, kterému neunikne žádný zločin a všechny má na háku.

Jasper
Spolu s dědou Simpsonem přežívá v domově důchodců.

Šáša Krusty
V televizi má svou show pro děti.

Lenny
Další ze spolupracovníků Homera. I pro něj je hospoda U Vočka nejlepším úkrytem před svou ženou.


Martin Prince
Bartův spolužák, nenáviděný šprt.

Milhouse Van Hauten
Bartův nejlepší kamarád.

Vočko Syzlak
Majitel hospody U Vočka a nejošklivějšího obličeje ve Springfieldu.

Otto Mann
Řidič školního autobusu.

Patty a Selma
Sestry Marge. Obdivují MacGyvera a bez cigaret nemohou žít.Ralph Wiggum
Syn šerifa Wigguma a pravděpodobně nejhloupější student na Springfieldské základce.

Reverend Timothy Lovejoy
Kněz ve Springfieldském kostele.

Rod a Todd
Synové Neda Flanderse. Mají zákázány filmy s hvězdičkou a chodí velmi brzy spát.

Ředitel Skinner
Ředitel Springfieldské základní školy a zároveň největší cíl Bártových fórků.

Waylon Smithers
Pomocník Mr. Burnse. Je do něj tajně zamilován, zatím to však před všemi tají.

Školník Willie
- Školník na Springfieldské základce, původem Skot

linkin park

5. března 2008 v 15:52 | internet |  videa

pepsi

2. března 2008 v 15:45 | internet |  videa

coca cola

2. března 2008 v 15:44 | internet |  videa

trabant

2. března 2008 v 15:41 | internat |  videa

změna

2. března 2008 v 15:40 | internet |  videa

cigarety

2. března 2008 v 14:44 | internet |  videa

kárl wolf

2. března 2008 v 14:36 | internet |  videa

Jadakiss

2. března 2008 v 14:27 | internet |  videa

video

2. března 2008 v 14:14 | Jydakiss

poznámky z Pepíčkovi žákovky

2. března 2008 v 13:39 | z internetu |  Pepíčkovi poznámky
Hází po spolužačkách sušeným semenem.

Poznámka: Neustále lítá po třídě a posedává na oknech a lavicích.

Odpověď otce: Tomu nevěřím. Holub.

Kdykoliv je vyvolán, kouká na mě jako na idiota a ptá se, jestli to myslím opravdu vážně.

Při hodině hraje piškvorky a pak buď nadává, nebo se hlasitě raduje.

Při písemné práci chtěl odejít na záchod a vymlouval se, že se po...

Byla na záchodě se třemi spolužáky a kouřila.

Svačí cibuli a obtěžuje zápachem.

Strká si lentilky do nosu a hraje všemi barvami.

Tváří se inteligentně, ale je úplně blbej.

Na položenou otázku neodpověděl a dostal záchvat smíchu (co je na tom tak zvláštního? Moje denní rutina :-D)

Skákal mi do výkladu a chtěl vidět můj diplom.

Přinesl do hodiny prášek na pečení a předstíral prodej drog. Odmítal vše vydat a nyní i přiznat.

Přinesl do školy jed na krysy s úmyslem vyzkoušet jej na učiteli.

Vyhodil spolužákovu tužku z okna se slovy: "Pokud tě má ráda, vrátí se."

Neustále se baví a odmítá mi říct, o čem.

Bije spolužačku deštníkem, ač není jeho.

Olizuje temperové barvy a pak se diví, že zvrací.

Ohrožoval spolužáky nožem, který potřeboval až na třetí hodinu.

Váš syn při hodině hraje mariáš, hlásí dvacet, nemá krále a pak se hádá... (dooost dobrý!!!)

Běhá po třídě a zvrací židličky.

Nutil tělesně postiženého spolužáka, aby vylezl na strom.

Při měření ve fyzice používá vlastní měřící přístroj a prohlašuje, že školní voltmetry nestojí za nic.

Snažil se odemknout zamčené dveře. Když byl přistižen, vymlouval se na to, že ho zajímají tajné chodby.

Dává pozor, jestli dávám pozor, a když si myslí, že nedávám pozor, tak nedává pozor.

Napovídá nepovoleným způsobem.

Rozbil okno a vymlouval se, že nemůže dýchat.

Močí do výše očí. (básník :-D)

Svým zpěvem úmyslně ruší hodinu zpěvu.

Smrká mi do výkladu.

Běhá po zdi.

Poznámka: Je drzá a neustale vyrušuje.

Odpověď otce: To má po matce, zmlátil jsem je obě.

Spal při hodině tak tvrdě, že ho neprobudil ani příchod pana ředitele, který dupe a funí.

Tahá děvčata za mléčné vaky.

Vědomosti vaší dcery se rovnají nule; pro postup do vyššího ročníku je třeba, aby je minimálně zdvojnásobila.

Plival na schodišti na níže postaveného učitele vyššího ročníku, čímž snížil jeho vážnost.

Vyhrožuje mi smrtí!

Hodil mokrou houbou po učitelce a ta po dopadu na zem udělala loužičku.

Straší děvčata ptákem (Sovou pálenou).

Při hodině pleská mokrým pytlíkem o lavici.

Nechá se od spolužáků osahávat a nehlásí to učiteli.

Zametá drobky vycpaným mývalem a poškozuje tak školní pomůcky.

Nerespektuje pokyny dozoru o přestávce, na napomenuti reaguje: "Můžu se na to vy….!"

Snídá pomůcky na výtvarnou výchovu.

Pořád se hlásí.

Zařval: "Nálet na blby!"... a pustil mi na nohu kovadlinu.

Svačí cibuli a obtěžuje zápachem.

Strká si lentilky do nosu a hraje všemi barvami.

Tváří se inteligentně, ale je úplně blbej.

Hodil po své třídní učitelce houbou, která po dopadu na zem udělala loužičku.

Na položenou otázku neodpověděl a dostal záchvat smíchu.

Poučoval o důležitosti šlapek a skákal tak do výkladu.

Skákal mi do výkladu a chtěl vidět můj diplom.

Při sexuální výchově osahává spolužačky a tvrdí, že se vzdělává.

Schovává pod lavicí jakési předměty a píchá jimi všechny žačky okolo sebe.

Přinesl do hodiny prášek na pečení a předstíral prodej drog. Odmítal vše vydat a nyní i přiznat.

Přinesl do školy jed na krysy s úmyslem vyzkoušet jej na učiteli.

Vyhodil spolužákovu tužku z okna se slovy: "Pokud tě má rada, vrátí se."

Poslán namočit houbu, vrátil se s mokrou hlavou a suchou houbou.

Neustále se baví a odmítá mi říct, o čem.

Bije spolužačku deštníkem, ač není jeho.

Olizuje temperové barvy a pak se diví, že zvrací.

Ohrožoval spolužáky nožem, který potřeboval až na třetí hodinu.

Váš syn při hodině hraje mariáš, hlásí dvacet, nemá krále a pak se hádá...

Běhá po třídě a zvrací židličky.

Byl přistižen ve školní jídelně, jak se libá se spolužačkou.... Máme podezření na lásku ...

Nutil tělesně postiženého spolužáka, aby vylezl na strom.

Při měření ve fyzice používá vlastní měřící přístroj a prohlašuje, že školní voltmetry nestojí za nic.

Snažil se odemknout zamčené dveře. Když byl přistižen, vymluvil se na to,že ho zajímají tajné chodby!

Posmívá se důstojníkům Československé armády, kteří přišli informovat Žáky ZŠ o studiu na vojenském gymnáziu.

Dává pozor, jestli dávám pozor, a když si mysli, že nedávám pozor, tak nedává pozor.

Napovídá nepovoleným způsobem.

Rozbil okno a vymlouval se, že nemůže dýchat.

Močí do výše očí.

Svým zpěvem úmyslně ruší hodinu zpěvu.

Smrká mi do vykladu.

Běhá po zdi.

Poznámka: Je drzá a neustale vyrušuje. Odpověď: To má po matce. Zmlátil jsem je obě. Otec

Strká ptáka do topeni! (poznámka žákovi, který nastražil do radiátoru chcíplého kosa)

Spal při hodině tak tvrdě, že ho neprobudil ani příchod pana ředitele, který strašně dupe a funí.

Tahá děvčata za mléčné vaky.

Vědomosti vaší dcery se rovnají nule; pro postup do vyššího ročníku je třeba, aby je minimálně zdvojnásobila.

Má pod lavicí žirafu a ta kouří. Dívá se na mě skrz pravítko a směje se mi, že jsem zelená.

Plival na schodišti na níže postaveného učitele vyššího ročníku, čímž snížil jeho vážnost.

Vyhrožuje mi smrtí.

Hodil mokrou houbou po učitelce a ta po dopadu na zem udělala loužičku.

Straší děvčata ptákem (sova pálená).

Při hodině pleská mokrým pytlíkem o lavici.

Vyndala při hodině tělesné výchovy bez dovolení kozu a celá třída přes ni skákala.

Nechá se od spolužáku osahávat a nehlásí to učiteli.

Směje se mi za zády do očí.

Zametá drobky vycpaným mývalem, poškozuje tak školní pomůcky.

Nevhodně ukazuje svou sílu při pracovní výchově tím, že utahuje děvčatům svěráky.

Nerespektuje pokyny dozoru o přestávce, na napomenuti reaguje: "můžu se na to vysrat!"

Snídá pomůcky na výtvarnou výchovu.

Pořád se hlásí.

Zařval "nálet na blby" a pustil mi na nohu kovadlinu.

Poznámka třídní učitelky: Váš syn v hodinách neustále vyrušuje. Odpověď otce: Váš žák doma neustále odmítá jíst mrkev.

Usnul při výuce tak tvrdě, že neslyšel ani pana ředitele, který ve třídě dupal a funěl!

Poznámka třídní učitelky: Smrdí! Umývat! Odpověď otce: Učit! Nečuchat!

Během vyučování si hraje se sousedovým pytlíkem.

Byla na záchodě se třemi spolužáky a kouřila.

Běhá po zdi.

Dnes mi vytáhl nervy do samého konce: Stříhá vodu v hodině.

Do školy nosí žvýkací a jiné gumy.

Dělá kuličky, střílí z trubičky.

Dělá si v hodině ze sněhu ledničku.

Hraje piškvorky při hodině a vesele při tom prdí.

Hulí trávu a neustále se směje.

Imituje pana učitele, tím vylekává žáky a kantory.

Jezdí nosem po lavici, aby to pískalo.

Když sme ohlásili, že hoří, začal přikládat.

Leze do pětimetrové výšky na dvoumetrový strom.

Na hodině TV si neustále rozvazuje tkaničky, aby si je mohl zase zavázat.

Nazývá učitelky živočichy se čtyřmi žaludky.

Nesdělil mi své jméno s tím, že je tu inkognito.

Ničí ovzduší ve třídě.

Žák vyskočil z okna se slovy: ,,Jsem Superman´´.


klíče do her

2. března 2008 v 11:39 | z inťasu |  klíče do her
Age of Empires - 510SD90177GA
Age of Empires III. - DXR32-X44M7-CYTCX-P6H6P-97CPG
Age of Dinosaur 3D - 2637515984
Age of Mythology - 00000-00000-00000-00000-00000
Age of Mythology:The Titans - CVF7C-QB3KY-GQW23-4DPF6-JDTVG
Airports 2000 Vol2 - A2S0037865899
Airports 2000 Vol3 - A2V3-E1700119-FE303EE8
Aliens vs. Predator - LUR5-TAC8-LYJ6-WAAJ7-3777
Aliens vs. Predator REC7-DAB8-XEN7-WEN3-2846
Alone in the Dark 1 - 11 0831 3461
Alone in the Dark 4: A New Nightmare - 4008-B491-1DC3-0F6C
Aquanox - 0901-3066676-3327010-922
Battlefield 1942 - 5000-0000000-0000000-1318
Battlefield 1942: The Road to Rome - 9971-0190215-7122230-1410
Battlefield 2 - 4L66-YDBY-TUYK-3QEJ-TEE7
Battlefield Vietcong - V2W6-54VJ-9R11-XJPU-79CM
Battle Mages - 3BQUX-Z6DR5-YFXRU-C3N5S-6VGP5
Black & White - 0901-3324366-4702210-2081
Black & White 2 - 0YYG-NSRE-FIGH-TING-4FUN
Black & White: Creatures Island - 4963-7882913-5984076-1609
Blade Runner - KD921A10007637
C&C 4 Yuri's Rache - 042934-592829-117683-6047
C&C 4 Alarstufe Rot 2 - 021254-848674-334871-5105
Call of Dutty - GHHP-4X8S-8P24-SSG4-F774
Call of Duty:United Offensive - 74B3-JN4N-4WT4-WRHN-64BF
Call of Dutty 2 - XEZL-GZWX-XQZG-GEGU-EEFC
Comandos 3 - 2738029485702938432498902
Chaser - 04WF-N7CS5-27XP7-0VHSS-VD7XH
C&C:Red Alert 2 - 020736-428526-011875-6507
C&C:Red Alert 2:Yury's Revengen - 043930-288237-966022-4511
C&C:Renegade - 056606-674119-124870-9258
C&C:Tiberian Sun - 000722-000722-000722-7575
Commanche 4 - 3S2D-FLT1-CLS2-RULE-7865
C&C:Red Alert 2 - 020736-428526-011875-6507
C&C:Red Alert 2:Yury's Revengen - 043930-288237-966022-4511
C&C:Renegade -056606-674119-124870-9258
C&C:Tiberian Sun - 000722-000722-000722-7575
Commanche 4 - 3S2D-FLT1-CLS2-RULE-7865
Cricket 2002 -4792-1088041-926936-4601
Cross Racing Championship 2005 - M3CZ-P5186-XNEYL-CL0T7-513NT
Cultures 2 - NQSD-090Z-B4QN-02KZ-VO57

DOOM 3 Resurrection of Evil - PSBC-TASC-33WB-PH7L-C0
Diablo 2 - 4Z7E-8NJM-ECM9-7GJW
Dark Age of Camelot -HL9GNWW-WKFPMVQ-MJMDY6L-YCRGN6A-M1JGYB1
Delta Force - LJZR-ULTL-DCAE-7FRZ-2QRP
Delta Force:Black Hawk Down - QZP3-EPZW-SP5N-2XEX-H7JG
Delta Force:Black Hawk Down-Team Sabre - AV4E-YVQE-NACM-DD3M-KBW3BW3
Delta Force 2 - 288T-9AJ2-CVXN-BYSS-NNZW
Delta Force 3:Land Warrior -N5E3-YXH2-G983-9WYB-B3ZS
Delta Force:Task Force Dagger - 72YL-R4SB-GKG6-3WKS-HQ27
Diablo 2:Lord of Destruction - 6PNP-D7PG-HZ8M-PZNP
Devastation - 5B36F-976AA-6A471-58B8D-92B7B
Doom 3 - PVXB-L6U7-JPUZ-V3ND-B4
Doom 3:Resurection of Evil - PSBC-TASC-33WB-PH7L-C0
Dune Emperor:Battle for Dune - 038785-895894-747474-9011
Dune 3 - 036642-256734-246754-5204
Empire of dune - 031528-834681-023996-9003
Empire Earth - ran6-mug2-syj2-gyl7-3385
Empire Earth The art of conquest - tuf2-xac4-cum3-zen2-2884
Empire Earth 2 - TAR7-GEB6-GAL9-BUL6-5343
Earth 2150: Lost Souls - 7XJC-UD2E-E83L-Z5T5
Emperor:Battle for dune - 036642-256734-246754-5204204
Emperor:Rise Middle Kingdom - BAC9-RAL8-SAS2-SAX2-9999
Empire Earth:Art of Conquest - GER2-MAN2-RAP2-PER5-2252
F.E.A.R. - BAC-DCCC-NCCC-CCC-1233
Fifa 2001 worl cup - 4521-0294200-3549899-3446
Fifa 2002 world cup - 2087-9195279-9016764-0022
Fifa 2003 world cup - RYVU-8UDY-ZZ5W-RVWD
Fifa 2004 world cup - JF8Y-Z9Y2-8S46-A44N-NDER
Fifa 2005 world cup - NYHZ-38PW-8LDN-R7L7-7RLD
Fifa 2006 world cup - PV3T-6YXM-T2LZ-MT2N-3RLD
F1 2001 - 4500-8231935-2120930-1077
F1 2002 - 7931-9865028-6024865-1156
F1 Championship Season - 20001500-8510031-6424109-3971
F1 Challenge - 3003-2986583-3827742-2403
Freedom Fighters - PQGY-4FAQ-TMQ5-Q4X8-KXCS
Frontline Attack:War over Europe - FUBP-EYNZ-KFXC-SKM2
GTA San Andreas - kme5-59m5-4iq4-dfa9
Gunman Chronicles - 2609-57245-0368
Galactic Civilizations - DN-627806-GC1-AEDAF6040A
Gotfater - ADQQ-G24G-BNAG-VBNY-7RLD
Global Operations - 5000-00000000-0000000-5021
Generals Zero Hours - Y83K-CT4F-VL2X-4X4M-SW8X
Hitman 2 - PGC45WA7T7XNBU6YA6BW
Haegemonia:Legions of Iron - A3B3-84A6-F25B-35E3>
Half-Life - 4336-04196-6119 nebo 3681-91323-4731
Half-Life:Blue Shift - 2884-52653-7164
Half-Life:Counter strike - 4422-93598-8995
Half-Life:Game of the Year Edition - 4336-04196-6119
Half-Life:Initial Encounter - 0176-11134-0245
Half-Life:Opposing Force - BUF5-ZED4-DUD6-GYS8-4662
Harry Potter and the Chamber of Secrets - 1612-4431389-3567081-2617
Harry Potter and the Philosopher's Stone - 0901-7014788-4117807-0206
Hary Potter and prisoner of Askaban - GQAJ-4LD8-S6HQ-U9NL-5YP3
Harry Potter Quidditch Cup - BH4U-GCNX-WMJ8-ZGKY-4DEV
Heli Heroes - DJP9-MXYL-7AU2-ZXW5
Heroes Of Might And Magic 8 - WFCG545234QB
Homeworld2 - NAS3-DEC2-BYJ5-CUJ6-8385385
Hooligans - 4F9QD5-SF4WD5-A681FA-AD1ASD
International Cricket Captain 2001 - VPC5-3NR5-I58K
Industry Giant 2 - 4P68-KLOW-XUVL-7ED2
Island Xtreme Stunts - 1500-0807060-6130480-2623
James Bond 007 Nightfire - 17409488-24551711525578
King kong - C4JRA-YK9AL-86ABQ-GF5VG-MKF37
Kingdom Under Fire - E1KJ-RL62-COO7-FT96
Kohan:Ahriman's Gift - 1001-DEAD-DEAD-0037
Kohan:Immortal Sovereigns - 5DE5-EA10-EF80-2D06
Medal of honor:Pacific assault - ZGFX-9N55-TXMV-ZAU3-RRLD
Medal of honor:Alied Assault - 5000-0000000-0000000-5068
NBA live 2001 - 2001 0020601 0010978 6694
NBA live 2003 - 1124-8E60-C075-83YS
NBA live 2004 - R9Z9-K93C-2NEC-ROMA-NCER
NBA live 2005 - GM4C-7UHZ-QBSR-THUB-FRLD
NBA live 2006 - G7QY-ZBHS-VNSW-HGVM-HFJ2
Need for speed 2 - w9lg-c5td-gmld-aze7
Need for speed 5 - 14077 BUSY CODA CALF BIFF
Need for speed 6 hot pursuit 2 - C2VS2WF2ECV2WGZ
Need for speed Underground - A7AJ-23NQ-GWA6-JNAW-SDEV
Need for Speed:Underground 2 - 7BGQ-PUZ9-TE4T-BXEH-RLD0
Need for Speed:Most Wanted - 9LJS-K228-5N4F-X5OK-FDEV
Need for speed Most Wanted - HG34-P09L-J76E-MNH2-0JZR
NHL 2001 - 1500781832203519682357
NHL 2002 - 1000-2003004-0000000-4904
NHL 2003 - MQSA-XY1H-3BLE-FAM7
NHL 2004 - R9NN-WA4K-6NEC-ROMA-NCER
NHL 2005 - NG7F-DB8J-6E6V-CTQT-SE13
NHL 2006 - 88T3-SCYN-AYBK-MQ78-JL62
Nascar 4 - GAC7-FAB2-DYX4-DEF2-4849
Nascar Craftsman Truck Series - DES6-DAB2-ZEL6-CAX2-5799
Nascar Racing 2000 - 14044-BUSY-LISA-SLOP-VIVA
Nascar Racing 2002 - RAF2-RAL2-RAS2-RAX2-6667
Nascar Thunder 2003 - NASC-ARTH-UNDE-RJAM
No One Lives Forever:Contract J.A.C.K. - XYR9-FEB6-CYP5-NUG3-7248
Neverwinter Nights - JALTY-4D9J9-AWNW4-GNUUC-VLGQA-XTVCM-PRFXM
Neverwinter Nights:Shadows of Undrentide - RX4KP-Y6P9Q-6H6PL-GRCK7-FFP7G-PJ64E-DA9J6
Neverwinter Nightsreast - 4PRMD-YGU6N-G6J4C-9DVWQ-XXNEK-WGFPJ-79PFH
Operation Flashpoint - 0L7S-CJWWD-YFNSP-VE7SA-1KGZM
Operation Flashpoint:Gold: Red Hammer - M3CZ-P5186-XNEYL-CLOT7-513NT
Operation Flashpoint:Red Storm - 28H4-4873-3875G4-8472

Pariah - FG2PP-5BQAE-45T5F-NJ983-3UUNA-L2KQC
Painkiller - 8B0B-AE17-CBC5-AA079863H
PES 5 - WY3A-MWUE-7JF5-HJHE-AL7L
Port Royale - OODXO-OJHCD-CKCBY-VNBDD-G85F8
Precision Pilot - CVQ-14129-NPX
Primitive Wars - 17Z0-0C00-01200
Project I.G.I. 2: Covert strike - 1320-615D-BA73-52EC
Quake 3: Arena - CJRAH7BPGW32LSTD
Quake 3:Team Arena - TSBH-7CCG-DPWP-B2LT-84
Roller Coaster Tycoon 3 - xa3d-fwp8-ullk-s7j2-etwn-45ul
Rally Championship Xtreme - WHFNK6-VB3HSN-9HGN86-TPSRHF
Rails Across America - 1499-C1EE-1B1F-F546
Rise of Nations - RXVC3-B3347-DVG9X-FTFQF-9M7XT
Rally Trophy - 4A65-7AF9-8487-62D4
Real Air Traffic Controller 2 - 044-0800-23000007152226
Red Ace Squadron - B1292168-EF12-43D3-B64A-3CEC766DF859
Return To Castle Wolfenstein - CLAL-A7WJ-DTSJ-WARP-88
Route 66 Evropa - 247661332BSFZ
S.W.A.T 3 Elite edition - LYF7-FUB6-JEM5-NUD6-5854
S.W.A.T Close Quarters Battle - XEP7-CAB6-GEP3-DEM2-3757
S.W.A.T 4 - LEB6-BAF6-DEG7-TEZ6-5344
Sacrifice - 1234-1234-1234-1234
Sega GT - GTJ08010-322007-01723
Settlers 3 - 5283-1250-7830-4031-8602
Settlers 3:Quest of The Amazons - 9978-3032-0347-4546
Settlers 4 - 1576-5655-2355-6565
Shogun:Total War - 1600-0052410-0052410-6424
Shogun:Total War:Mongol Invasion - 4505-5365525-1636262-0821
Shogun:Total War:Warlord Edition - 0901-2083601-5604228-7502
Sid Meires Sim Golf - 5000-0000000-0000000-5071
Sim Coaster - 2001-0013101-0010978-2823
Sim City 3000 - 2121-0600600-0600600-4731
Simcity 3000: UK edition - 5501-2440521-3168507-4469
Simcity 3000 Unlimited - 1003-3075799-0432754-4668
Sim City 4 - NCM4-RHYX-6QMX-DX4M
SkiStunt Simulator - Name:David Jones
key:B924-DAC3-E51C-1AA4-5E59-6188-8ED6-3F98
Soccer Mania - 1500-0317236-0403447-0111
Soldier of Fortune - LAB4-RUB8-MAP6-NUR6-5587
Soldier of Fortune 2 Double helix - MTKW-FTMK-EMFE-W3P3-B7
Sony Vegas - J6-EZ7GSP-74WW7R-YPMV4K
StarCraft - 1234-56789-1234 nebo 1998-00000-1997
Star Trek:Conquest - 2E10BCNHII86UP5V
Star Trek Voyager: Elite Force - C33R-RX69-FTCYY-NBHP-75
Star Trek Voyager: Elite Force Expansion Pack - C5-0CLS-0FLT-00RA-0001
Star Trek:Starfleet Command: Orion Pirates - 4008-B491-1DC3-0F6C
Star Trek:Starfleet Command 2: Empires at War - RYS8-LAB4-JEF8-BYM3-4652
Star Trek:Starfleet Command III - 0000-0000-0000-K28K
Strifeshadow - 25A2-34A5-7F45-E9D1
Sub Commander - 0901-1315206-2102812-3248
Submarine Titans - GAYMADBOY-7TEH
Superbike 2001 - 2500-6844942-3074777-7734
SWAT 3:Elite Edition - LYF9-JUB4-BUM3-ZED7-9774
Spellforce - NVHI-1K54-0000-0001
Spell Force the Order of Dawn - 6HGDN-NTFLM-VCS7N-8613K-NN6TL
Soldiers of Anarchy - DUDK-61FG-G7KY-DB64
Space Rangers 2 - ASDA-FGTS-1JK5-HH7T-LKK7

City Live

2. března 2008 v 10:35 | Mojmír |  City Life
V této hře si stavíte město svích snů,ovšem musíte dodržovat jisté pravidla :abi lidi měli kde bydlet,kde pracovat,kam chodit do skoli,a zajišťovat různé věci jako hasiče policisty nemocnice pšechno vás stojí peníze .Na dotazi vám budu odpovídat když mi napíšete.